ПОНЕДЕЛНИК – 24 август |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Музика |
|
09:00 |
Генезис – 4 еп. |
повторение |
09:55 |
Тайните дневници на извънземните – 3 еп. |
|
10:20 |
Песни за душата 967 |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Обрати на съдбата – 146 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Съкровището на тамплиерите 2 |
|
14:20 |
Музика |
|
16:20 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Тайните дневници на извънземните – 4 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Обрати на съдбата – 147 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Песни за душата 967 |
|
19:10 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Генезис – 5 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Новият Алкатрас |
|
23:35 |
Новини |
повторение |
23:45 |
Фолклорна трапеза 555 |
|
00:45 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ВТОРНИК – 25 август |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Генезис – 5 еп. |
повторение |
09:55 |
Слепец – 13 еп. |
|
10:45 |
Музика |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Обрати на съдбата – 147 еп. |
повторение |
11:50 |
Багрите на българското 743 |
|
12:20 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Съкровището на тамплиерите 3 |
|
14:25 |
Фолклорна трапеза 555 |
|
15:25 |
Музика |
|
16:00 |
Слепец – 14 еп. |
|
16:50 |
Сентенции / Любопитно |
|
17:00 |
Информационен блок |
|
17:10 |
Обрати на съдбата – 148 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Световно фолклорно изкуство 368 |
|
19:10 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Генезис – 6 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Барутно изгаряне |
|
23:30 |
Новини |
повторение |
23:40 |
Тема |
повторение |
00:10 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СРЯДА – 26 август |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Генезис – 6 еп. |
повторение |
09:55 |
Ягуарът /док. филм/ |
|
10:40 |
Музика |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Обрати на съдбата – 148 еп. |
повторение |
11:50 |
Световно фолклорно изкуство 368 |
|
12:20 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Адмирал |
|
15:00 |
Музика |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Коалите – торб. мечки на Австралия /док. филм/ |
|
16:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Обрати на съдбата – 149 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Балкан фолк 1008 |
|
19:20 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Генезис – 7 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Косачката 1 |
|
23:55 |
Новини |
повторение |
00:05 |
Песни за душата 967 |
|
00:35 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ЧЕТВЪРТЪК – 27 август |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Генезис – 7 еп. |
повторение |
09:55 |
Тайните дневници на извънземните – 4 еп. |
|
10:20 |
Музика |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Обрати на съдбата – 149 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Светът на Карла |
|
14:25 |
Балкан фолк 1008 |
|
15:05 |
Музика |
|
16:20 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Тайните дневници на извънземните – 5 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Обрати на съдбата – 150 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Изворче 936 |
|
19:10 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Генезис – 8 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Косачката 2 |
|
23:35 |
Новини |
повторение |
23:45 |
Балкан фолк 1008 |
|
00:25 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ПЕТЪК – 28 август |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Генезис – 8 еп. |
повторение |
09:55 |
Слепец – 14 еп. |
|
10:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Обрати на съдбата – 150 еп. |
повторение |
11:50 |
Изворче 936 |
|
12:20 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Семейство Крумборг 1 |
|
14:25 |
Световно фолклорно изкуство 368 |
|
14:55 |
Музика |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Слепец – 15 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Обрати на съдбата – 151 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Багрите на българското 744 |
|
19:10 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Генезис – 9 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Точка „Дюм” |
|
23:35 |
Новини |
повторение |
23:45 |
Изворче 936 |
|
00:15 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СЪБОТА – 29 август |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Генезис – 9 еп. |
повторение |
09:55 |
Хубава си, татковино – 30 еп. /патриот. пред./ |
|
10:15 |
Песни за душата 968 |
|
10:45 |
Една забравена личност /док. филм/ |
|
11:00 |
Съдебни процеси – 10 еп. |
|
11:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
12:00 |
Обрати на съдбата – 151 еп. |
повторение |
12:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Семейство Крумборг 2 |
|
14:30 |
Багрите на българското 744 |
|
15:00 |
Да сме живи, да сме здрави 984 |
|
15:30 |
Музика |
|
16:00 |
Съдебни процеси – 11 еп. |
|
16:50 |
Да сме живи, да сме здрави 984 |
|
17:20 |
Обрати на съдбата – 152 еп. |
|
18:10 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Тема |
|
19:00 |
Хубава си, татковино – 31 еп. /патриот. пред./ |
|
19:20 |
Фолклорна трапеза 556 |
|
20:20 |
Музика |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Генезис – 10 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Мансардата |
|
23:30 |
Багрите на българското 744 |
|
00:00 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
НЕДЕЛЯ – 30 август |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Тема |
|
09:00 |
Генезис – 10 еп. |
повторение |
09:55 |
Хубава си, татковино – 31 еп. /патриот. пред./ |
|
10:15 |
Самоков – градът на І-та б-ска печатница /док. ф./ |
|
10:35 |
Сентенции/Любопитно |
|
11:00 |
Съдебни процеси – 11 еп. |
|
11:50 |
Музика |
|
12:00 |
Обрати на съдбата – 152 еп. |
повторение |
12:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
13:00 |
Игр. филм: Семейств Крумборг 3 |
|
14:25 |
Изворче 936 |
|
14:55 |
Музика |
|
16:00 |
Съдебни процеси – 12 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Обрати на съдбата – 153 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Хубава си, татковино – 32 еп. /патриот. пред./ |
|
18:50 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Генезис – 11 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Летят жерави |
|
23:25 |
Световно фолклорно изкуство 368 |
|
23:55 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
+ There are no comments
Add yours