Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 31 януари

ПОНЕДЕЛНИК – 25 януари

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 79 еп.

повторение

09:45

Боклук – 6 еп.

 

10:15

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 2 еп.

повторение

11:50

Тема

повторение

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Ранно щастие

 

14:35

Багрите на българското 755

 

15:05

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Боклук – 7 еп.

 

17:00

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 3 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 80 еп.

 

21:55

Игр. филм: Ругантино

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 26 януари

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 80 еп.

повторение

09:45

Съдия Ейми – 7 еп.

 

10:30

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 3 еп.

повторение

11:50

Фолклорна трапеза 576

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Пианистката

 

15:05

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Съдия Ейми – 8 еп.

 

17:15

Безценна перла – 4 еп.

 

18:05

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 388

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 81 еп.

 

21:55

Игр. филм: Донорът

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Тема

повторение

00:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 27 януари

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 81 еп.

повторение

09:45

Съвременните шпиони 1 /док. филм/

 

10:35

Сентенции/Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 4 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 388

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Подводницата

 

14:35

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Съвременните шпиони 2 /док. филм/

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 5 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 82 еп.

 

21:55

Игр. филм: Понтормо

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Световно фолклорно изкуство 388

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 28 януари

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 82 еп.

повторение

09:45

Боклук – 7 еп.

 

10:15

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 5 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Поглед от върха

 

14:25

Световно фолклорно изкуство 388

 

14:55

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Боклук – 8 еп.

 

17:00

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 6 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Багрите на българското 756

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 83 еп.

 

21:55

Игр. филм: Моцарт и китът

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 29 януари

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 83 еп.

повторение

09:45

Съдия Ейми – 8 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 6 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Силата на урагана

 

14:30

Фолклорна трапеза 576

 

15:30

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Съдия Ейми – 9 еп.

 

17:15

Безценна перла – 7 еп.

 

18:05

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Тв шампионат по фолклор 4

 

19:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 84 еп.

 

21:55

Игр. филм: Едно наум

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Тв шампионат по фолклор 4

 

00:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 30 януари

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 84 еп.

повторение

09:45

Нос Гняв – 6 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Безценна перла – 7 еп.

повторение

11:50

Музика

 

12:35

Мисля, че оставих диря /док. ф./

 

13:30

Игр. филм: Изпепелени от слънцето 3.1

 

14:55

Багрите на българското 756

 

15:25

Музика

 

16:00

Нос Гняв – 7 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 8 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Истинският Родриго – 85 еп.

 

21:45

Игр. филм: Едисън

 

23:15

Багрите на българското 756

 

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 31 януари

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Истинският Родриго – 85 еп.

повторение

09:45

Нос Гняв – 7 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Безценна перла – 8 еп.

повторение

11:50

Казано е: Николай Урумов

 

12:15

Велик бе нашият войник /док. ф./

 

13:10

Игр. филм: Изпепелени от слънцето 3.2

 

14:40

Музика

 

16:00

Нос Гняв – 8 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 9 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Китка здравец от Рила /Каракачани танци/

 

19:05

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Истинският Родриго – 86 еп.

 

21:45

Игр. филм: Молокай – островът на прокажените

 

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

Leave a Reply