Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 4 юли

ПОНЕДЕЛНИК – 28 юни

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 68 еп.

повторение

09:45

Операция „Южен Хамбург” – 14 еп.

 

10:35

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 46 еп.

повторение

11:50

Фолклорна трапеза 596

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Правилата на привличане

 

14:50

Тема

повторение

15:20

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Операция „Южен Хамбург” – 15 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 47 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 69 еп.

 

21:55

Игр. филм: Тайната на хълма

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 29 юни

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 69 еп.

повторение

09:45

Тайният знак – 7 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 47 еп.

повторение

11:50

Музика

 

12:30

На фокус семейството: Кой командва в къщи

 

13:05

Игр. филм: 55 дни в Пекин

 

15:30

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Тайният знак – 8 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 48 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 70 еп.

 

21:55

Игр. филм: Розовият дявол

 

23:15

Новини

повторение

23:25

Тема

повторение

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 30 юни

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 70 еп.

повторение

09:45

Гласове от Буново /док. филм/

 

10:15

Сентенции/Любопитно

 

10:50

Музика

 

11:00

Изгряващо слънце – 48 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Другата Аржентина

 

14:45

На фокус семейството: Кой командва в къщи

 

15:20

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Присъдата /док. филм/

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 49 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 71 еп.

 

21:55

Игр. филм: Годеница от Париж

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 1 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 71 еп.

повторение

09:45

Операция „Южен Хамбург” – 15 еп.

 

10:35

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 49 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Камуфлаж

 

14:35

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Операция „Южен Хамбург” – 16 еп.

 

17:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 50 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 72 еп.

 

21:55

Игр. филм: Чуждо алиби

 

23:25

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 2 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 72 еп.

повторение

09:45

Тайният знак – 8 еп.

 

10:10

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 50 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Стреляй

 

14:45

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Тайният знак – 9 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 51 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 73 еп.

 

21:55

Игр. филм: Дарение

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 3 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 73 еп.

повторение

09:45

Бандитският Петербург: Адвокат – 2 еп.

 

10:35

На фокус семейството: Война и мир в с-вото

 

11:05

Изгряващо слънце – 51 еп.

повторение

11:55

Манастир под покрова на Св. Богородица /док.ф./

 

12:35

Музика

 

13:00

Игр. филм: Ветрове на страстта

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:00

Бандитският Петербург: Адвокат – 3 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 52 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 597

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Сладка тайна – 74 еп.

 

21:45

Игр. филм: Край

 

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 4 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Сладка тайна – 74 еп.

повторение

09:45

Бандитският Петербург: Адвокат – 3 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Изгряващо слънце – 52 еп.

повторение

11:50

Наше село: Радуил /док. филм/

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Тайната на Егор

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:00

Бандитският Петербург: Адвокат – 4 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 53 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

На фокус семейството: Война и мир в с-вото

 

19:00

Мусала /док. филм/

 

19:25

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Сладка тайна – 75 еп.

 

21:45

Игр. филм: Мотив за убийство

 

23:15

Фолклорна трапеза 597

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply