Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 6 юли

ПОНЕДЕЛНИК – 30 юни
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Тв новела – 222 еп. повторение
09:45 Крим. истории 5 /док. филм/ повторение
10:30 Песни за душата 672
11:00 Преуспелите – 110 еп. повторение
11:55 Игр. филм: Оптимист докрай
13:20 Тема
13:50 Музика
14:30 Информационен блок
14:45 Игр. филм: Парфюмът на Жанет
16:10 Чудеса – 1 еп. /док. филм/
16:55 Информационен блок
17:05 Преуспелите – 111 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Песни за душата 672
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Тв новела – 223 еп.
22:05 Игр. филм: Лас Вегас
23:45 Новини
23:55 Спортен обзор
00:05 Фолклорна трапеза 260
01:05 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ВТОРНИК – 1 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Тв новела – 223 еп. повторение
09:45 Операция „Южен Хамбург” – 16 еп.
10:35 Да сме живи, да сме здрави 689
11:05 Преуспелите – 111 еп. повторение
12:00 Игр. филм: Експериментът „Филаделфия”
13:40 Да сме живи, да сме здрави 689
14:10 Музика
14:20 Информационен блок
14:30 Игр. филм: Татко и нищо друго
15:55 Операция „Южен Хамбург” – 17 еп.
16:45 Информационен блок
17:05 Преуспелите – 112 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Да сме живи, да сме здрави 689
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Тв новела – 224 еп.
21:55 Игр. филм: Алената смърт
23:25 Новини
23:35 Тема
00:05 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

СРЯДА – 2 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Тв новела – 224 еп.
09:45 Пързалката /с Ч. Чаплин/ повторение
10:10 Музика
10:40 Информационен блок
11:00 Преуспелите – 112 еп.
11:55 Игр. филм: Кървав спорт 2
13:20 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Мадмоазел О
16:40 Една шоу вечер /с Ч. Чаплин/
17:05 Преуспелите – 113 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 713
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Тв новела – 225 еп.
21:55 Игр. филм: Критичен ход
23:30 Новини
23:40 Песни за душата 672
00:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ЧЕТВЪРТЪК – 3 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Тв новела – 225 еп. повторение
09:45 Чудеса – 1 еп.
10:30 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Преуспелите – 113 еп. повторение
11:55 Игр. филм: Кървав спорт 3
13:25 Балкан фолк 713
14:05 Музика
14:20 Информационен блок
14:30 Игр. филм: Смъртта на едно зомби
16:15 Чудеса – 2 еп. /док. филм/
17:00 Информационен блок
17:05 Преуспелите – 114 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Тв новела – 226 еп.
21:55 Игр. филм: Рейнджъри
23:35 Новини
23:45 Балкан фолк 713
00:25 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ПЕТЪК – 4 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Тв новела – 226 еп. повторение
09:45 Операция „Южен Хамбург” – 17 еп.
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Преуспелите – 114 еп. повторение
11:55 Игр. филм: Ърнест в армията
13:20 Подбрахме за вас
14:30 Информационен блок
14:45 Игр. филм: Незавършено писмо
16:15 Операция „Южен Хамбург” – 18 еп.
17:05 Преуспелите – 115 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 456
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Тв новела – 227 еп.
21:55 Игр. филм: Пълно затъмнение
23:30 Новини
23:40 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

СЪБОТА – 5 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика повторение
09:00 Тв новела – 227 еп. повторение
09:45 Нос Гняв – 7 еп.
10:30 Песни за душата 673
11:00 Преуспелите – 115 еп. повторение
11:55 Игр. филм: Бързакът Ърнест
13:25 Да сме живи, да сме здрави 690
13:55 Музика
14:15 Сентенции/ Любопитно
14:30 Игр. филм: Дръзкият
16:05 Нос Гняв – 8 еп.
16:50 Музика
17:05 Преуспелите – 116 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 261
20:00 Да сме живи, да сме здрави 690
20:30 Телевизионен компас
21:00 Тв новела – 228 еп.
21:45 Игр. филм: Пътят на Карлито
00:05 Багрите на българското 456
00:35 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

НЕДЕЛЯ – 6 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Тема
09:00 Тв новела – 228 еп. повторение
09:45 Нос Гняв – 8 еп.
10:30 Музика
11:00 Преуспелите – 116 еп. повторение
11:55 Игр. филм: Сянката
13:35 Импулс /концерт/
14:20 Музика
14:30 Игр. филм: Последният патрул
16:05 Две съдби – 1 еп.
16:55 Сентенции/ Любопитно
17:05 Преуспелите – 117 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
19:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Тв новела – 229 еп.
21:45 Игр. филм: Джил Рипс
23:15 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

Leave a Reply