Новини

Програмата на канал “Рила” до неделя, 9 декември

ПОНЕДЕЛНИК – 3 декември
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 63 еп. повторение
09:45 Вкусът на Европа: Крит 1
10:10 Песни за душата 597
10:40 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 111 еп. повторение
11:45 Игр. филм: В компания на непознати 1 и 2
14:05 Тема
14:35 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Закуска с извънземни
16:30 Вкусът на Европа: Крит 2
16:50 Информационен блок
17:15 Страници от живота – 112 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Да срещнеш приказния принц – 64 еп.
22:05 Игр. филм: Вуйчо Ваньо
23:45 Новини
23:55 Спортен обзор
00:05 Фолклорна трапеза 185
01:05 Фотоекскурзии

ВТОРНИК – 4 декември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 64 еп. повторение
09:45 Вуйчото от Америка – 5 еп.
10:35 Музика
10:40 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 112 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Тъмната страна на Слънцето
13:25 Фолклорна трапеза 185
14:25 Изворче 564
14:55 Игр.филм: Руби Джин и Джо
16:35 Вуйчото от Америка – 6 еп.
17:25 Страници от живота – 113 еп.
18:10 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Песни за душата 597
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 65 еп.
21:55 Игр. филм: Денят на пълнолунието
23:25 Новини
23:35 Тема
00:05 Фотоекскурзии

СРЯДА – 5 декември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 65 еп. повторение
09:45 Въздушна мощ /док. филм/
10:35 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 113 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Елитна част
13:40 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Истинско отмъщение
16:30 И-я в действие-спасит. хеликоптер /док. филм/
17:20 Страници от живота – 114 еп.
18:05 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 637
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 66 еп.
21:55 Игр. филм: Дворянско гнездо
23:40 Новини
23:50 Песни за душата 597
00:20 Фотоекскурзии

ЧЕТВЪРТЪК – 6 декември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 66 еп. повторение
09:45 Вкусът на Европа: Крит 2
10:05 Да сме живи, да сме здрави 613
10:35 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 114 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Тайни планове
13:15 Балкан фолк 637
13:55 Музика
14:15 Да сме живи, да сме здрави 613
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Отстояване
16:30 Вкусът на Европа: Лесбос
16:50 Информационен блок
17:15 Страници от живота – 115 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Изворче 565
19:00 Детски свят
20:00 Да сме живи, да сме здрави 613
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 67 еп.
21:55 Игр. филм: Сталкер
00:30 Новини
00:40 Балкан фолк 637
01:20 Фотоекскурзии

ПЕТЪК – 7 декември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 67 еп. повторение
09:45 Вуйчото от Америка – 6 еп.
10:35 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 115 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Сделка с дявола
13:10 Изворче 565
13:40 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Телесен ребус
16:35 Вуйчото от Америка – 7 еп.
17:25 Страници от живота – 116 еп.
18:10 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 382
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 68 еп.
21:55 Игр. филм: Сам в гората
23:25 Новини
23:35 Изворче 565
00:05 Фотоекскурзии

СЪБОТА – 8 декември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 68 еп. повторение
09:45 Песни за душата 598
10:15 Обща медицина – 6 еп.
11:05 Страници от живота – 116 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Точка на замръзване
13:10 Наше село /с. Шипочан/
13:30 Китка здравец от Рила /с.Говедарци-мъже 2012/
14:00 Багрите на българското 382
14:30 Игр. филм: Ванилия и шоколад
16:10 Обща медицина – 7 еп.
17:00 Музика
17:15 Страници от живота – 117 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 186
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Да срещнеш приказния принц – 69 еп.
21:45 Игр. филм: Бягството на койота
23:20 Фотоекскурзии

НЕДЕЛЯ – 9 декември
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 69 еп. повторение
09:45 Тема
10:15 Обща медицина – 7 еп.
11:05 Страници от живота – 117 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Наследството на Куки
13:45 Рилски ритми /08.2010/
14:00 Самоковският светец /док. филм/
14:30 Сентенции/ Любопитно
14:50 Игр. филм: Уедлок
16:30 Обща медицина – 8 еп.
17:20 Страници от живота – 118 еп.
18:05 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
18:45 Един самобитен талант /док. филм/
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Да срещнеш приказния принц – 70 еп.
21:45 Игр. филм: Багдадският крадец
23:25 Фотоекскурзии

Leave a Reply