Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до 21 юли, неделя

ПОНЕДЕЛНИК – 15 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Преуспелите – 87 еп. повторение
09:50 Пътешествие из Стария континент – 19 еп. повторение
10:15 Песни за душата 626
10:45 Информационен блок
11:00 Да бъдеш Ева – 59 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Наследството на Ферамонти
13:40 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Тъжни филми
16:30 Пътешествие из Стария континент – 20 еп.
16:55 Информационен блок
17:15 Да бъдеш Ева – 60 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Песни за душата 626
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Преуспелите – 88 еп.
22:10 Игр. филм: Ураган
23:40 Новини
23:50 Спортен обзор
00:00 Фолклорна трапеза 214
01:00 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ВТОРНИК – 16 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Преуспелите – 88 еп. повторение
09:50 Найтмен – 9 еп.
10:40 Информационен блок
11:00 Да бъдеш Ева – 60 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Обучението на феите
13:20 Багрите на българското 410
13:50 Фолклорна трапеза 214
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Хай Лоунсън
16:30 Найтмен – 10 еп.
17:20 Да бъдеш Ева – 61 еп.
18:05 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Световно фолклорно изкуство 27
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Преуспелите – 89 еп.
22:00 Игр. филм: Звездата на Джайпур
23:40 Новини
23:50 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

СРЯДА – 17 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Преуспелите – 89 еп. повторение
09:50 Светът и ние – Швейцария /д.ф./
10:10 Световно фолклорно изкуство 27
10:40 Информационен блок
11:00 Да бъдеш Ева – 61 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Последният път, когато видях Париж
13:40 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Убийствен прилив
16:25 Светът и ние – Стокхолм /д.ф./
16:45 Музика
17:00 Информационен блок
17:15 Да бъдеш Ева – 62 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 667
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Преуспелите – 90 еп.
22:00 Игр. филм: Крадецът и стрийптизьорката
23:30 Новини
23:40 Песни за душата 626
00:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ЧЕТВЪРТЪК – 18 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Преуспелите – 90 еп. повторение
09:50 Пътешествие из Стария континент – 20 еп.
10:15 Музика
10:40 Информационен блок
11:00 Да бъдеш Ева – 62 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Открадната свалка
13:05 Балкан фолк 667
13:45 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Лед
16:30 Пътешествие из Стария континент – 21 еп.
16:55 Информационен блок
17:15 Да бъдеш Ева – 63 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Изворче 595
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Преуспелите – 91 еп.
22:00 Игр. филм: Денят на Св. Валентин
23:40 Новини
23:50 Балкан фолк 667
00:30 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ПЕТЪК – 19 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини
08:40 Музика
09:00 Преуспелите – 91 еп. повторение
09:50 Найтмен – 10 еп.
10:40 Информационен блок
11:00 Да бъдеш Ева – 63 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Първата спокойна нощ
13:50 Изворче 595
14:20 Световно фолклорно изкуство 27
14:50 Игр. филм: Орелът и конят
16:25 Найтмен – 11 еп.
17:15 Да бъдеш Ева – 64 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 411
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Преуспелите – 92 еп.
22:00 Игр. филм: Зеленият дракон
23:45 Новини
23:55 Изворче 595
00:25 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

СЪБОТА – 20 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Новини
08:40 Музика
09:00 Преуспелите – 92 еп. повторение
09:50 Боклук – 21 еп.
10:20 Песни за душата 627
10:50 Музика
11:00 Да бъдеш Ева – 64 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Прекалено млада, за да умре
13:15 Да сме живи, да сме здрави 643
13:45 Манастир под покрова на Св. Богородица /д. ф./
14:25 Багрите на българското 411
14:55 Музика
15:00 Игр. филм: Горчиво небе
16:30 Боклук – 22 еп.
17:00 Музика
17:15 Да бъдеш Ева – 65 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Фолклорна трапеза 215
19:30 Детски свят
20:00 Да сме живи, да сме здрави 643
20:30 Телевизионен компас
21:00 Преуспелите – 93 еп.
21:50 Игр. филм: Илюминации
22:25 Багрите на българското 411
23:55 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

НЕДЕЛЯ – 21 юли
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Преуспелите – 93 еп. повторение
09:50 Боклук – 22 еп.
10:20 Музика
11:00 Да бъдеш Ева – 65 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Фани и Александър
14:45 Музика
15:00 Игр. филм: Смърт край змийската река
16:30 Боклук – 23 еп.
17:00 Музика
17:15 Да бъдеш Ева – 66 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
18:45 Изворите на Марица /док. филм/
19:20 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Преуспелите – 94 еп.
21:50 Игр. филм: Клетвата
23:50 Световно фолклорно изкуство 27
00:20 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

Leave a Reply