Резервите на „Рилски” паднаха с 1:2 от „Спортист” в Своге и изхвърчаха от турнира за аматьорската купа

„Спортист” /Своге/ се наложи с 2:1 при домакинството си на 26 септември на „Рилски спортист” и изхвърли гостите от по-нататъшно участие в турнира за Купата на аматьорската лига. Самоковци заминаха за Града на шоколада с подмладен състав и без много от основните си играчи и това даде своето отражение върху играта на тима. Попадението за нашите след асистенция на Доменик Аврамов отбеляза Кольо Чахов, който влезе като резерва след почивката. В последната минута пък защитникът Петър Рогозански пропусна да отбележи първото си попадение за самоковския отбор и да изравни резултата.
Очевидно за „Рилски спортист” по-важен е мачът от 9-ия кръг на Югозападната Трета лига с „Германея” /Сапарева баня/, който ще се играе на стадион „Искър” в събота, 29 септември, от 17 ч.