„Рилец” /Говедарци/ бе достоен партньор във футболния празник на „Ракитин” /Трудовец/

В истински футболен празник се превърна двубоят от 14-ия кръг на Областната футболна лига София-изток между отборите на „Ракитин” /Трудовец/ и „Рилец” /Говедарци/. Домакините играха на обновения си стадион за сефте от 10 години насам и успяха да зарадват 200-те зрители край игрището с победа с 2:0. Точни за „Ракитин” бяха Християн Цанков и Веселин Руменов в началото на двете полувремена. Трудовчани имаха игрово предимство в двубоя и заслужено стигнаха до успеха, въпреки че и гостите показаха зъби в края на мача.
Преди срещата се състоя и официалната част по откриването на новия терен и ремонтираните съблекални към него в трихилядното село. Сред гостите бяха кметовете на Трудовец и Ботевград – Веселин Драганов и Иван Гавалюгов, както и много спонсори и футболни деятели от региона.
В следващия кръг говедарчани отново ще играят далеч от дома, тъй като гостуват на 5 май, събота, от 17 ч. на „Пирдоп”.