“Рилец” /Говедарци/ мина през “Левски” /Елин Пелин/ за три поред

Николай Георгиев-Хесус празнува ювелирния си гол за крайното 4:1

Само в рамките на два дни – на 31 октомври и 1 ноември, два отбора с името “Левски” загубиха своите мачове в Самоковско. Първо “Рилски спортист” се наложи с 3:0 над “Левски” /Чепинци/ в Югозападната Трета лига, а ден по-късно “Рилец” /Говедарци/ разгроми с 4:1 “Левски” /Елин Пелин/ в двубой от 8-ия кръг на Областната група София-изток.
Елинпелинци рано-рано поведоха в резултата, но още до края на първото полувреме домакините осъществиха пълен обрат чрез голове на Никола Бойчев, Васил Драганов и Стефан Карагеоргиев. Точка на спора с прекрасен прехвърлящ удар в края сложи нападателят Николай Георгиев-Хесус, който се разписа в трети пореден двубой.
Третият пореден успех изкачи “Рилец” на четвърто място в класирането с актив от 11 точки. Лидер е тимът на “Костенец” с 19 пункта, следван от “Ракитин” /Трудовец/ с 15 и “Козаро” /Ботевград/ с 13 т.