„Рилец” /Говедарци/ нареди 4 поредни победи

Отборът на „Рилец” победи с 2:0 като гост „Звездец” /Горна Малина/ на 7 ноември.
Говедарчани оставиха подмладения състав на домакините да владее по-често топката и тактиката на треньора Георги Кацарски се оказа изключително подходяща. Още в 13-ата минута гостите откриха резултата с гол на бързоногия Петър Вардаров. Точка на спора през втората част пък сложи крилото Красимир Вардаров. Така той затвърди отличната си форма след като в миналия кръг се отчете с три асистенции при убедителния успех над „Левски” /Елин Пелин/ с 4:1.
Въпреки неубедителното начало на сезона „Рилец” завърши есенния дял на Областната група София-изток с 4 поредни победи и се изкачи до 4-ото място в класирането с актив от 14 точки. Есенен първенец стана „Костенец” с 19 пункта, следван от „Козаро” /Ботевград/ и „Ракитин” /Трудовец/ с по 16.