„Рилец” /Говедарци/ спука гуми в Правец

Стадионът в Правец

Амбицираният състав на „Рилец” /Говедарци/ допусна първо поражение в шампионата на „А” областната футболна група София-изток. Възпитаниците на Димчо Маринов загубиха с 0:1 гостуването си на „Правец” в едноименния град на 16 септември. Единственото попадение в мача падна в края на първата част. Изморени от изключителната жега в Правец, гостите от най-голямото самоковско село така и не успяха да отвърнат на удара през втората част и си тръгнаха с празни ръце.
Три състава водят в класирането с пълен актив от 6 т. – „Бенковски” /Костенец/, „Пирдоп” и „Мътивир” /Ихтиман/, а „Рилец” е четвърти с 3 пункта. Дербито в 3-ия кръг на регионалната лига ще се играе на 24 септември, неделя, от 17 ч., когато на обновения стадион в Говедарци гостува лидерът „Бенковски”.