„Рилски спортист” и „Спортист” /Своге/ завършиха наравно 1:1

Снимка: архив

В четвъртата си контрола преди началото на сезона в Югозападната Трета лига „Рилски спортист” записа и първото си равенство – 1:1 срещу новака в дивизията „Спортист” /Своге/. Двубоят се игра на 29 юли на стадион „Искър” в Самоков.
Попадението за домакините отбеляза офанзивният футболист Доменик Аврамов. „Рилски” започна мача с основния си състав и изигра много силно първо полувреме, в което играчите на тима създадоха редица положения пред противниковата врата. През втората част, с влизането в игра на дошли на проби футболисти, темпото в играта на „оранжевите” спадна.
След срещата от треньорското ръководство на самоковския клуб заявиха, че продължават да търсят качествени играчи, които да усилят нападателната мощ на отбора.
Още утре – сряда, 1 август, от 11 ч. на ст. „Искър”, „Рилски” излиза за нова контрола срещу „Септември” /Симитли/.