“Р. спортист” – “Левски” /Долна баня/ – епизод II тази събота от 10 ч.

Четвърти спаринг в предсезонната си подготовка уреди изпадналият в четвърта дивизия тим на ФК “Рилски спортист”. Възпитаниците на Николай Вуков посрещат съседите от “Левски” /Долна баня/ в събота, на 31 август, от 10 ч. на ст. “Искър”.
Любопитното е, че това ще бъде втора проверка между съперниците през последните две седмици. На 17 август нашите се разправиха с долнобанци със звучното 7:2, като само геройските намеси на стража на гостите спасиха “сините” от двуцифрен резултат.
Сега обаче ръководството на “Левски” е амбицирано да даде по-сериозен отпор, с което да повдигне малко духа на своя отбор.
В деня на мача се очаква от морето да се приберат халфовете Ивайло Захариев-Пиф и Красимир Вардаров. Дуото твърдо попада в плановете на наставника Вуков и със сигурност ще запише игрови минути в някоя от оставащите проверки преди подновяването на първенството на Източната “А” ОФГ в средата на следващия месец.
Активът на тима ни от изиграните до момента три контролни срещи е три победи и голова разлика 16:5.