Стойко Сакалиев вкара за „Рилец” /Говедарци/ при 2:2 с „Левски” в Долна баня

Отборът на „Рилец” изигра поредния си силен мач и завърши 2:2 при гостуването на „Левски” в Долна баня на 20 октомври.
Домакините набързо поведоха с два гола след две грешки в отбранителния вал на говедарчани. Гостите обаче не се предадоха и още преди почивката намалиха изоставането си чрез опитния Никола Бойчев. Възпитаниците на треньора Георги Кацарски заиграха още по-добре през втората част и не след дълго изравниха резултата с дебютното попадение за тима на бившия голмайстор на ЦСКА Стойко Сакалиев. Така записалият 4 мача с националната фланелка играч показа, че и на 40-годишна възраст има още какво да даде още на футбола у нас.
Равенството свали долнобанци от първото място в класирането, където се настани „Елин Пелин” с 15 т. „Рилец” пък остана пети с 13 пункта, което позволява на нашите момчета да атакуват лидерската позиция при победа в отложения мач със „Спортист” /Нови хан/.
Междувременно децата на „Рилец” сразиха с 6:1 връстниците си от школата на Димчо Маринов и се утвърдиха на трето място в областната група. Втори пък са децата на „Рилски спортист”.