“Струмска слава” /Радомир/ изненада “Локомотив” /Пловдив/ в Говедарци с 3:2

Първа загуба в контролите на тренировъчната си база в Говедарци допусна футболният “Локомотив” /Пловдив/. “Смърфовете” претърпяха неочаквано поражение с 2:3 от втородивизионния “Струмска слава” /Радомир/ на 1 юли. “Железничарите” поведоха с гол на хърватина Иван Църнов в средата на първата част, но допуснаха два бързи гола и пълен обрат до 1:2 след почивката. Още един хърватин – Вилим Посинкович, бе точен за “Локо”-то за временното 2:2. В последната минута на мача радомирци завършиха с гол хубава контраатака и стигнаха до победата с 3:2.
Следващата проверка в Говедарци за водения от Бруно Акрапович тим ще бъде на 4 юли, сряда, когато пловдивчани ще играят срещу друг първодивизионен отбор – “Витоша” /Бистрица/.