Тежка загуба за „Рилец” /Говедарци/

„Рилец” загуби с 1:5 гостуването си на „Козаро” в Ботевград на 27 септември в двубой от 3-я кръг на Областната група София-изток. Домакините, които от тази година се състезават в Източната група, изиграха перфектен мач. Те набързо поведоха с 2:0 преди Васил Драганов да върне за кратко надеждите на говедарчани. До почивката обаче ботевградчани отново дръпнаха с два гола преднина, а през втората част увеличиха аванса си.
Това бе най-тежката загуба за „Рилец” от пролетта на 2018 г., когато тимът инкасира 7 безответни гола при гостуването си на „Бенковски” в Костенец.
В следващия кръг възпитаниците на треньора Георги Кацарски ще търсят първа победа за сезона при домакинството си на „Левски” /Долна баня/.