Други, Новини, Спорт

Христо Николов блесна в Троян

Два сребърни и два бронзови медала заслужиха ориентировачите на клуб „Соколец” от провелите се на 8 и 9 октомври състезания за купите „Хемус” и „Троян” край едноименния град.
В първия ден – за купа „Троян”, Христо Манов завърши втори в отворения клас, докато Христо Николов и Даниела Жаркова грабнаха бронзовите отличия в своите категории М14 и Ж35. Петър Бранков /М35/ пък даде 8-о време.
Единствен Христо Николов успя да подобри представянето си на следващия ден, като стигна до 2-о място и сребърен медал. Манов завърши 5-и, Жаркова – 9-а, а Бранков остана 13-и.
Състезанията бяха посветени на 148-годишнината от обявяването на Троян за град. Организатори бяха Федерацията по ориентиране, Община Троян и местният клуб „Хемус”.