Новини, Спорт

0:0 в Кресна, изместихме „Марек” от 4-ото място

Закриваме есенния полусезон с мач срещу „Витоша” /ДД/

„Перун” спря победния ход на „Рилски спортист” в Югозападната „В” група. Тимът от Кресна завъртя 0:0 със самоковци на 20 ноември и продължава да е без загуба като домакин. „Рилски” пък за първи път от 2 октомври насам не успя да стигне до 3-те точки, но продължава да не познава вкуса на поражението вече 9 мача. В тях нашите имат 7 победи и 2 равенства.
С точката в Кресненското дефиле „Р. спортист” измести „Марек” от четвъртото място и има всички шансове да зимува на тази позиция, ако на 27 ноември, в неделя, от 14 ч. на ст. „Искър” спечели последната си среща за полусезона – с „Витоша” /Долна Диканя/.
Вратарят ни Николай Чавдаров пък нищо чудно да продължи серията си от 430 минути без допуснат гол. За последно къдрокосият страж получи попадение в мрежата си при гостуването на „Рилски спортист” на ОФК „Костинброд” в края на октомври, спечелено от нашите момчета с 2:1.

15. Левски /ЕП/ 15:30 15
16. Миньор /БД/ 16:36 13
17. Септември 12:34 12
18. Стр. слава 16:40 11
19. Хебър /Пз/ 12:78 4