Изтощен „Лукойл Академик” очакват в „Рилски спортист”. Срещата ще се играе днес в Правец от 17 ч. „Студентите” попаднаха в сгъстен цикъл заради участието си в турнира „Еврокъп”, от което ще се опитат да се възползват играчите на Росен Барчовски. Те обаче са наясно, че съперникът им трудно би допуснал две поредни поражения /във вторник Тодор Стойков и компания паднаха от белгийския „Остенде” и участието им в турнира е под въпрос/.
През седмицата „Скиорите” тренираха интензивно, те са отлично запознати със стила на Лукойл. Нашите държат силен коз в подкошието, където много добре се вписа новото попълнение Саша Мияйлович. 210-сантиметровият сърбин записа 11 борби в срещите с „Черно море” и „Ямбол”, въпреки че не остана много време на паркета.
В лагера на гостите се надяват и другият мощен сърбин в състава – Филип Вукосавлевич, да бъде готов за игра. Нашареният с татуировки здравеняк пропусна сблъсъка с ямболии.


+ There are no comments
Add yours