Травис Тейлър и Еван Равънел бяха най-резултатни за отборите си в Мача на звездите

Еван Равънел /на преден план/. Снимка: www.lap.bg, www.bgbasket.com

Цял баскетболен състав от петима състезатели и един треньор изпрати „Рилски спортист” за участие в баскетболния Мач на звездите на 22 април в „Арена Ботевград”.
Единственият победител от нашите момчета се оказа Травис Тейлър, който се състезаваше за отбора на „зелените”, които надвиха „червените” с впечатляващото 135:103. Нещо повече, американският център стана най-резултатният играч в мача с 24 точки. Най-активен за „червените” пък бе друг представител на самоковския клуб – Еван Равънел, отбелязал 19 пункта. Неговият отбор бе ръководен от Людмил Хаджисотиров и Георги Давидов, а съотборници на Равънел бяха приятелите му от „Рилски” Йордан Бозов, Дерек Райт и Шелдън Джетър. Именно Равънел и Тейлър бяха част от най-атрактивните забивки в срещата, които бяха бурно аплодирани от ботевградската публика.
Междувременно самоковският клуб бе глобен с 800 лв. от дисциплинарно-административния съвет към родната федерация. Причина за наказанието станаха хвърлените на паркета предмети по време на последния мач на тима с „Левски Лукойл”, загубен нещастно със 73:75.

Делян Василев

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours