Кадетите на „Рилски спортист” с три бронзови медала от държавното по борба

С три бронзови медала се завърнаха кадетите на „Рилски спортист” от държавното първенство по борба класически стил, състояло се на 4 и 5 февруари в Бургас.
Радослав Александров се окичи в бронза след успешните си схватки в категория до 55 кг, където съотборникът му Емил Валентинов остана в подножието на топ 10.
Още един Радослав, но с фамилията Кърнолски, заслужи бронзово отличие в категория до 51 кг.
Третият отличил се представител на „Рилски спортист” и СУ „Никола Велчев” стана Добрин Даркев, който стана трети в многолюдната категория до 80 кг.
Петьо Клашнов бе много близо да си осигури място на почетната стълбичка, но в крайна сметка завърши четвърти при 45-килограмовите. Пети при състезателите до 71 кг стана Спас Петров, а извън топ 10 в същия поток остана Александър Вуковски. Подобно бе класирането и на Андон Стефанов при 60-килограмовите.