Четири медала за борците от държавното за девойки и юноши във Враца

Един сребърен и три бронзови медала спечелиха борците на “Рилски спортист” от държавното първенство по борба класически стил за юноши и девойки, състояло се на 28 и 29 януари във Враца.
Добрин Даркев се окичи със сребърен медал в категория до 82 кг. Нашето момче се пребори за участие във финалната схватка сред общо 17 състезатели, но там той бе надигран от представителя на столичния тим “НСА-Васил Левски” Ивайло Иванов.
Радослав Кърнолски заслужи бронзовото отличие в категория до 55 кг, а със същата награда се отличи Спас Петров при 77-килограмовите.
С различен успех в шампионата се изявиха още Петьо Клашнов (55 кг), Радослав Александров (67 кг), Андон Стефанов (72 кг), Александър Вуковски (77 кг) и Атанас Терзийски (87 кг).
“Рилски спортист” имаше две представителки и при девойките, където Ивелина Митова спечели бронзов медал в категория до 55 кг, а Николета Ефтимова стана пета в категория до 62 кг.