„К. Фотинов”, „Н. Вапцаров” и „Св. св. Кирил и Методий” – № 1 на футбол
Общинският кръг по футбол в рамките на Ученически игри 2016-2017 г. се състоя на 3 и 4 ноември на ст. „Искър”. Най-много отбори – седем, [още…]
Общинският кръг по футбол в рамките на Ученически игри 2016-2017 г. се състоя на 3 и 4 ноември на ст. „Искър”. Най-много отбори – седем, [още…]
Петима ученика от СУ „Никола Велчев” ще получават стипендии от фондация „Комунитас”. Никол Николова е спечелила стипендия с есе по философия на стойност 700 лв. [още…]
От 1 ноември директор на ОДЗ „Зорница” е Евелина Големинова. Тя бе и единствен кандидат в обявения конкурс за отговорната длъжност. Ев. Големинова има 14-годишен [още…]
Страхотни театрални заложби показаха учениците от четвърти клас на ОУ „Христо Максимов”, които под ръководството на своите учителки Любомира Тинчева и Румяна Павлова изиграха пиесата [още…]
Официалният старт на проекта „Традицията живее чрез нас” в ОУ „Митрополит Авксентий Велешки” бе даден на 28 октомври с пресконференция. Цел на проекта, спечелен чрез [още…]
Цялата дейност в чест на патронния празник на СУ „Отец Паисий” е минала под мотото „Живей здравословно”. На тази тема са били посветени турнири по [още…]
Трогателен жест беляза 1 ноември в ОДЗ „Самоково”. По случай Деня на народните будители малчугани от четвърта група с ръководители Йорданка Зеленкова и Силвия Шуманова [още…]
„Да се знае, да се помни, че България е жива, на будителите скромни българинът китка свива!” В слънчевата есенна сряда, 2 ноември, третокласници и ученици [още…]
За пореден път от началото на благотворителната кампания по набиране на средства за лечението на 16-годишния ученик в ПТГ „Никола Вапцаров” Калин Иванов, диагностициран със [още…]
Учениците от ОУ „Васил Левски“ в Ярлово зарадваха своите съвременни будители със засаждане в училищния двор на брезички, сребърнолистни борове, ели и кедър, дарение от [още…]
Трогателен жест в хода на кампанията по набиране на средства за лечението на Калин Иванов буквално разтърси жителите на Самоков и върна вярата у хората [още…]
Денят на народните будители – 1 ноември, бе отбелязан тържествено и от НУ „Станислав Доспевски”. Второкласниците от школото изнесоха родолюбива художествена програма в Младежкия дом [още…]
Казват, че старата любов ръжда не хваща. Е, явно и любовта към бившите ученици на ОУ „Митрополит Авксентий Велешки” също няма давност. Общо 831 лв. [още…]
Колективът и учениците на ОУ „Митрополит Авксентий Велешки” почетоха Деня на народните будители – 1 ноември, по-рано днес, петък, 28 октомври, с празнично шествие от [още…]
Градът ни е домакин на здравно-образователната кампания „Изберете здравето“. Инициативата е на Регионалната здравна инспекция в Софийска област, а партньори са СУ „Никола Велчев” и [още…]