„Рилец” /Говедарци/ разгроми „Левски” /Елин Пелин/ с 6:1

Снимка: архив

Отборът на „Рилец” срази с категоричното 6:1 „Левски” /Елин Пелин/ в двубой от 14-ия кръг на Областната футболна група София-изток. Срещата се състоя на 24 март на ст. „Мальовица” в Говедарци заради наказанието на „сините” с лишаване на домакинство за два мача.
Въпреки това елинпелинци откриха резултата още във 2-ата мин. и дълго време имаха игрово преимущество. Домакините постепенно се отърсиха от шока към средата на полувремето и още до неговия край успяха да обърнат резултата в своя полза с голове на Никола Бойчев и Васил Драганов. Гостите сякаш се прекършиха психически и през второто полувреме инкасираха още четири попадения. Още по веднъж се разписаха Бойчев и Драганов, а Йордан Николов и Красимир Вардаров вкараха след изпълнения на преки свободни удари.
В следващия кръг възпитаниците на треньора Георги Кацарски, които са трети в класирането, приемат на 31 март, неделя, от 15 ч. „Звездец” /Горна Малина/.