Бомбастичен Адриян Секулов нокаутира ЦСКА

Първа победа извън “Арена Самоков” в западната “А” група – второто ниво на родния мъжки баскетбол, постигна дубълът на “Рилски спортист”. Самоковци сразиха възродения мъжки състав на ЦСКА в столичната зала “Румен Пейчев” със 73:67 в неделя, 6 ноември.
През по-голямата част от срещата гостите диктуваха събитията на терена, а по-неопитните играчи на ЦСКА не съумяха да се възползват от малкото си шансове да поведат в резултата.
Загубата бе трета поред за “червените”, докато момчетата на Даниел Клечков са с баланс от 2 победи и 1 поражение.
Фантастична игра в София демонстрира лидерът на младежите на “Рилски” Адриян Секулов, който оформи впечатляващ “дабъл-дабъл” и коефициент на полезно действие 40, вследствие от 31 т. /15 от 15 успешни опита от фаул линията/, 13 борби, 5 отнети топки и 4 асистенции. Важна тройка в последната четвърт и общо 16 пункта пък постигна Цветомир Акимов.
“Рилски спортист 2”: Секулов 31, Акимов 16, Христов 8, Васов 7, Колев 2 /Златков 4, Божилов 4, Стоянов 1, Милчов/.