Деян Разложки с три медала на държавното в Боровец

Общо пет медала грабнаха самоковските биатлонисти на държавното първенство за момчета и момичета старша възраст и юноши и девойки младша възраст, състояло се между 24 и 28 февруари на писта „Бистрица” в Боровец.
Деян Разложки /до 14 г./ от клуб „Боровец” с треньор Мирослав Кенанов спечели три отличия, след като завърши трети в спринта и преследването и втори в индивидуалната надпревара на 6 км. Разложки взе още един сребърен медал с колегите си от щафетата на тима при 14-годишните момчета Борислав Алексов и Павел Змияров.
На косъм от място в призовата тройка при 16-годишните момчета пък остана Здравко Тенев от клуб „Рилски спортист” с ръководител Вася Йорданова. Здравко все пак стигна до почетната стълбичка заедно със съотборниците си от щафетата в своята възрастова група Георги Иванов и Даниел Вуков, които се наредиха трети.
Най-добре на първенството се представиха тимовете от Сапарева баня и Троян.