Изабел Крамарска и Димитър Тосков – № 1 в Русе

Изабел Крамарска и Димитър Тосков станаха победители в седмия кръг от веригата състезания „М-тел – Атлетика за младежи“, състоял се на 13 май в Русе.
В поредния кръг на „М-тел – Атлетика за младежи“ при момичетата до 14 г. състезателката на СК “Рилски атлет“ Изабел Крамарска спечели убедително победата, като в трибоя постигна 228 точки. Резултатите й в отделните дисциплини са: 60 м – 8.1 сек., скок дължина – 5.02 м, 600 м – 1:47.1 мин. Изабел е и водач във временното класиране.
При момчетата до 14 г. в отсъствието на двамата състезатели от гр. Мизия, които са начело в класирането, Димитър Тосков показа стабилност в резултатите и завоюва първото място с 205 т., като постигна на 60 м – 7.9 сек., на скок дължина – 4.81 м и на 800 м – 2:27.1 мин.
Георги Ганджулов също се представи много добре, като се класира трети със 190 т. Той постигна на 60 м – 8 сек., на скок дължина – 4.44 м и на 800 м – 2:28.3 мин. На 16-о място се нареди Александър Шаренкапов.
Във временното класиране Димитър Тосков е на 3-о място, а Георги Ганджулов е 4-и.