Пет бронзови отличия за децата на „Рилски” от държавното първенство по борба в Самоков

Клуб „Рилски спортист” завърши на призовото трето място в отборното класиране на държавното първенство по борба класически стил за деца, на което градът ни бе домакин на 19 май в залата на СУ „Никола Велчев”. Най-голям принос имаха петимата ни бронзови медалисти – Кирил Маданчев в най-малката категория до 30 кг; Габриеле Георгиев в категория до 35 кг; Спас Петров при 53-килограмовите; Емил Валентинов при децата до 59 кг и Ивайло Милошев при 73-килограмовите борци. Пети места в своите категории пък заеха Луко Стефанов /до 30 кг/, Кирил Солункин /до 35 кг/ и Антонио Тахов /до 73 кг/.
Най-добре в схватките на тепиха в Самоков се представиха участниците от кюстендилския клуб „Васил и Георги Илиеви”, а на второ място се класираха борците на „Изобор” – Плевен.