ПОНЕДЕЛНИК – 7 юни |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Музика |
|
09:00 |
Сладка тайна – 47 еп. |
повторение |
09:45 |
Операция „Южен Хамбург” – 8 еп. |
|
10:35 |
Музика |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 25 еп. |
повторение |
11:50 |
Фолклорна трапеза 593 |
|
12:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Ски училище 2 |
|
14:30 |
Тема |
повторение |
15:00 |
Подбрахме за вас |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Операция „Южен Хамбург” – 9 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 26 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Сладка тайна – 48 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Кариера на убиец |
|
22:50 |
Новини |
повторение |
23:00 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ВТОРНИК – 8 юни |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Сладка тайна – 48 еп. |
повторение |
09:45 |
Тайният знак – 1 еп. |
|
10:35 |
Сентенции/ Любопитно |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 26 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
12:30 |
Подари си здраве 14: Истината за протеините |
|
12:55 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Купонът |
|
14:45 |
Фолклорна трапеза 593 |
|
15:45 |
Музика |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Тайният знак – 2 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 27 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Световно фолклорно изкуство 406 |
|
19:10 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Сладка тайна – 49 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Двамата любовници на Джулия |
|
23:15 |
Новини |
повторение |
23:25 |
Тема |
повторение |
23:55 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СРЯДА – 9 юни |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Сладка тайна – 49 еп. |
повторение |
09:45 |
Когато Рим владеел Египет /док. филм/ |
|
10:30 |
Сентенции/Любопитно |
|
10:50 |
Музика |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 27 еп. |
повторение |
11:50 |
Световно фолклорно изкуство 406 |
|
12:20 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Първични видове |
|
14:20 |
Подари си здраве 14: Истината за протеините |
|
14:45 |
Подбрахме за вас |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Конспир. около Исус:Мария Магдалена /док. филм/ |
|
16:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 28 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Сладка тайна – 50 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Кръгът |
|
23:35 |
Новини |
повторение |
23:45 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ЧЕТВЪРТЪК – 10 юни |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Сладка тайна – 50 еп. |
повторение |
09:45 |
Операция „Южен Хамбург” – 9 еп. |
|
10:35 |
Музика |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 28 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Железен орел |
|
14:35 |
Подбрахме за вас |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Операция „Южен Хамбург” – 10 еп. |
|
17:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 29 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Сладка тайна – 51 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Ярост на пътя |
|
23:35 |
Новини |
повторение |
23:45 |
Световно фолклорно изкуство 406 |
|
00:15 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ПЕТЪК – 11 юни |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Сладка тайна – 51 еп. |
повторение |
09:45 |
Тайният знак – 2 еп. |
|
10:10 |
Сентенции/ Любопитно |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 29 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: В провинцията |
|
14:30 |
Световно фолклорно изкуство 406 |
|
15:00 |
Музика |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Тайният знак – 3 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 30 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Сладка тайна – 52 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Дамски клуб |
|
23:25 |
Новини |
повторение |
23:35 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СЪБОТА – 12 юни |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Сладка тайна – 52 еп. |
повторение |
09:45 |
Бандитският Петербург: Барон – 1 еп. |
|
10:35 |
Подари си здраве 15: Програмата „Нов старт” |
|
10:50 |
Музика |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 30 еп. |
повторение |
11:50 |
Връстник на 20-ти век: Д. Въжаров /док. филм/ |
|
12:40 |
16 + 7: Честността /млад. предаване/ |
|
13:10 |
Игр. филм: 12 |
|
15:35 |
Музика |
|
16:00 |
Бандитският Петербург: Барон – 2 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 31 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Тема |
|
19:00 |
Фолклорна трапеза 594 |
|
20:00 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Сладка тайна – 53 еп. |
|
21:45 |
Игр. филм: Туистър отмъщава |
|
23:25 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
НЕДЕЛЯ – 13 юни |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Тема |
повторение |
09:00 |
Сладка тайна – 53 еп. |
повторение |
09:45 |
Бандитският Петербург: Барон – 2 еп. |
|
10:35 |
Сентенции/ Любопитно |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 31 еп. |
повторение |
11:50 |
Никола Начев /док. филм/ |
|
12:05 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Втори шанс |
|
14:30 |
Подбрахме за вас |
|
16:00 |
Бандитският Петербург: Барон – 3 еп. |
|
16:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 32 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Подари си здраве 15: Програмата „Нов старт” |
|
18:55 |
По пътя към Страшното езеро /док. филм/ |
|
19:25 |
Детски свят |
|
20:05 |
16 + 7: Честността /млад. предаване/ |
|
20:35 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Сладка тайна – 54 еп. |
|
21:45 |
Игр. филм: Рябинов валс |
|
23:25 |
Фолклорна трапеза 594 |
|
00:25 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
+ There are no comments
Add yours