ПОНЕДЕЛНИК – 30 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 22 еп. |
повторение |
09:55 |
Борд на директорите – 25 и 26 еп. |
|
10:35 |
Музика |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 37 еп. |
повторение |
11:45 |
Фолклорна трапеза 672 |
|
12:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Вчера, днес и утре |
|
14:55 |
Тема |
повторение |
15:10 |
Подбрахме за вас |
|
16:00 |
Информационен блок |
|
16:15 |
Борд на директорите – 27 и 28 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 38 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 23 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Малката Ерин Мериуедър |
|
00:30 |
Новини |
повторение |
00:40 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ВТОРНИК – 31 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 23 еп. |
повторение |
09:55 |
Вкусът на Европа – 35 еп. |
|
10:20 |
Музика |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 38 еп. |
повторение |
11:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Да гледаш ужаса в очите |
|
14:30 |
Фолклорна трапеза 672 |
|
15:30 |
Музика |
|
16:15 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Вкусът на Европа – 36 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 39 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 24 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Без връщане |
|
23:30 |
Новини |
повторение |
23:40 |
Тема |
повторение |
23:55 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СРЯДА – 1 февруари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 24 еп. |
повторение |
09:55 |
Пумпал – 29 и 30 еп. |
|
10:25 |
Сентенции/ Любопитно |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 39 еп. |
повторение |
11:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Барон Мюнхаузен |
|
14:50 |
Подбрахме за вас |
|
16:15 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Пумпал – 31 и 32 еп. |
|
17:00 |
Музика |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 40 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 25 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Някой като Ходър |
|
23:25 |
Новини |
повторение |
23:35 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ЧЕТВЪРТЪК – 2 февруари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 25 еп. |
повторение |
09:50 |
Борд на директорите – 27 и 28 еп. |
|
10:30 |
Сентенции/ Любопитно |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 40 еп. |
повторение |
11:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Парите на глупака |
|
14:20 |
Подбрахме за вас |
|
16:00 |
Информационен блок |
|
16:15 |
Борд на директорите – 29 и 30 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 41 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 26 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Опасни приключения |
|
23:30 |
Новини |
повторение |
23:40 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ПЕТЪК – 3 февруари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 26 еп. |
повторение |
09:55 |
Вкусът на Европа – 36 еп. |
|
10:20 |
Музика |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 41 еп. |
повторение |
11:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Дядо Кой |
|
14:30 |
Подбрахме за вас |
|
16:15 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Вкусът на Европа – 37 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 42 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 27 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Човешки капитал |
|
23:55 |
Новини |
повторение |
00:05 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СЪБОТА – 4 февруари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 27 еп. |
повторение |
09:55 |
Две съдби – 8 еп. |
|
10:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 42 еп. |
повторение |
11:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
12:15 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Изгубеният рай |
|
14:40 |
Подбрахме за вас |
|
16:00 |
Две съдби – 9 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 43 еп. |
|
18:05 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Тема |
|
18:45 |
Фолклорна трапеза 673 |
|
19:45 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Преуспелите – 28 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Радиопирати |
|
23:30 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
НЕДЕЛЯ – 5 февруари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:45 |
Тема |
повторение |
09:00 |
Преуспелите – 28 еп. |
повторение |
09:55 |
Две съдби – 9 еп. |
|
10:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 43 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Лов на пирани |
|
15:00 |
Подбрахме за вас |
|
16:10 |
Две съдби – 10 еп. |
|
17:00 |
Сентенции/Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 44 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Преуспелите – 29 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Разбивачки на мъжки сърца |
|
23:55 |
Фолклорна трапеза 673 |
|
00:55 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
+ There are no comments
Add yours