Ралица Кашинова трета на турнир по културизъм в Пловдив

Амбицията, спортният хъс, отдадеността и целеустремеността непременно водят до успех. Това доказа нашата красива съгражданка Ралица Кашинова, която спечели бронзов медал още във второто си състезание по културизъм /бодибилдинг/! Рали зае третото място при жените в категорията „Бикини фитнес” до 164 см на републиканския шампионат в Пловдив, организиран на 22 април в палата № 7 на Международния панаир от Българската федерация по културизъм и фитнес. Чаровницата бе наградена лично от първия гимнастик, участвал в шест издания на олимпийски игри и четирикратен медалист от тези форуми Йордан Йовчев. Призовото класиране на чаровната дама ще й позволи да участва и на предстоящото в средата на май /12-14/ в Сърбия Балканско първенство, а впоследствие и на Евро 2017.
„Благодаря за проявения интерес към мен. „Турнир Пловдив” е второто състезание, в което участвам и за мен е голяма чест, че се наредих в челната тройка при конкуренцията на състезателки с име и опит, които все още нямам, и изпреварих утвърдени имена в нашия спорт. Това бе много емоционално и вълнуващо преживяване”, сподели за „Приятел” младата дама.
Интервю с Ралица Кашинова четете в следващия брой на „Приятел” от петък, 28 април.