0:4 в Сливница, в неделя от 16.00 ч. приемаме “Миньоро”

“Рилски спортист” продължава да е без точки през пролетния полусезон след 0:4 при гостуването си на “Сливнишки герой” на 1 април. Това бе четвърто поредно поражение за нашите, които в неделя /5 април/ от 16 ч. приемат на ст. „Искър” стойностния състав на “Миньор” /Пк/.
В Сливница “Рилски” изигра стабилно първо полувреме, в което пропусна две добри положения за гол чрез крилото Доменик Аврамов. Неумението на гостите да поразят целта им изигра лоша шега, тъй като с попадения на Николай Иванов /2/, Мариан Хаджиев и резервата Румен Кереков домакините сложиха точка на спора. “Оранжевите” все пак имаха възможност да стигнат до почетно попадение, но младокът Йордан Йовев не успя да преодолее стража на домакините. Сред тях пък официален дебют направи бившият играч на “Левски”, “Локомотив” /Сф/ и “Марек” Тодор Христов, който се отчете с две асистенции.