Благодарност
Благодарим за инициативата и добрата работа на новооткритото капанче на фирма “Кума Лиса” в Шишмановския квартал /срещу бившето горно поделение/. Тук се предлагат евтини и [още…]
Благодарим за инициативата и добрата работа на новооткритото капанче на фирма “Кума Лиса” в Шишмановския квартал /срещу бившето горно поделение/. Тук се предлагат евтини и [още…]
Защо спря ремонтът на ул. “Грънчар”, запитаха в редакцията читатели. Става дума за улицата в индустриалната част на града ни, зад “Енергото”, на която са [още…]
Част от междублоковото пространство в кв. “Самоково”, което до скоро тънеше в камънаци и бурени, днес е една съхранена ливада за игра на децата, но [още…]
Пословични са усилията на политическия елит за елиминиране на гражданските структури и движения. Прави се всичко възможно, за да се дискредитират и омаловажават техните цели [още…]
За последните 20 години погрешен преход от категориите ниви, ливади и пасища са преминали в горския фонд като самозалесени към 10-15 % от площите. Това [още…]
За този ден певческата група към читалище “Св. св. Кирил и Методий” в Ярлово готви музикална програма, с която да разнообрази всекидневието на своите съселяни [още…]
Един въпрос, който мен лично, а вероятно и много мои съграждани вълнува е, има ли бъдеще идеята за изграждане на самоковски “Етър” по подобие на [още…]