Кирил Кудев стана републикански шампион по борба за деца

Състезателите на „Рилски спортист“ спечелиха общо четири медала от държавното първенство по борба класически стил за деца, състояло се на 12 и 13 февруари в Сливен.
Кирил Кудев донесе голямата радост за самоковския тим, след като триумфира като първенец в категория до 38 кг в конкуренцията на още 22 борци. Двама от тях бяха негови съотборници – Борислав Иванов, станал седми, и Антон Калудов (17-и).
Бронзов медал в категория до 47 кг спечели Константин Попов. Седмото място тук зае Теодор Илиев, 11-ото – Емилиян Йовев, а 18-ото – Васил Димитров.
Бронзов медал заслужи и Адриан Гайдаров от схватките в категория до 59 кг. Осми тук завърши Светослав Тонкин.
Третото бронзово отличие спечели Денислав Иванов, който стана трети в категория до 73 кг.