Програмата на канал “Рила” до неделя, 2 април

ПОНЕДЕЛНИК – 27 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Преуспелите – 78 еп.

повторение

09:55

Малибу роуд – 3 еп.

 

10:40

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 93 еп.

повторение

11:50

Фолклорна трапеза 680

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Освобождение 1

 

14:30

Тема

повторение

14:45

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Малибу роуд – 4 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 94 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 79 еп.

 

22:05

Игр. филм: Световна анархия

 

23:50

Новини

повторение

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 28 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 79 еп.

повторение

09:55

Служба 21 – 7 еп.

 

10:40

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 94 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Освобождение 2

 

14:25

Фолклорна трапеза 680

 

15:25

Музика

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Служба 21 – 8 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 95 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 492

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 80 еп.

 

22:05

Игр. филм: Гладиатори

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Тема

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 29 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 80 еп.

повторение

09:55

През погледа на Африка /док. филм/

 

10:40

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 95 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 492

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Освобождение 3

 

15:00

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Робърт Лоуел /док. филм/

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 96 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 81 еп.

 

22:05

Игр. филм: Обрат на съдбата

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 30 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 81 еп.

повторение

09:55

Малибу роуд – 4 еп.

 

10:40

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 96 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Освобождение 4

 

14:20

Подбрахме за вас

 

16:00

Информационен блок

 

16:15

Малибу роуд – 5 еп.

 

17:00

Музика

 

17:10

Изгряващо слънце – 97 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 82 еп.

 

22:05

Игр. филм: Да си умреш от смях

 

23:50

Новини

повторение

00:00

Световно фолклорно изкуство 492

 

00:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 31 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 82 еп.

повторение

09:55

Служба 21 – 8 еп.

 

10:40

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 97 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Освобождение 5

 

14:10

Световно фолклорно изкуство 492

 

14:40

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Служба 21 – 9 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 98 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 83 еп.

 

22:05

Игр. филм: Кариера на убиец

 

23:00

Новини

повторение

23:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 1 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 83 еп.

повторение

09:55

Генезис – 4 еп.

 

10:50

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Изгряващо слънце – 98 еп.

повторение

11:50

Александрина Пендачанска

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Експериментът „Филаделфия”

 

14:40

Рики Е Повери и „Тоника”

 

16:00

Генезис – 5 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 99 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

18:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Преуспелите – 84 еп.

 

21:55

Игр. филм: Пълно затъмнение

 

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 2 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:45

Тема

повторение

09:00

Преуспелите – 84 еп.

повторение

09:55

Генезис – 5 еп.

 

10:50

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Изгряващо слънце – 99 еп.

повторение

11:50

Шишманово живее /док. филм/

 

12:35

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: Да гледаш ужаса в очите

 

14:30

Концерт Андре Рийо 1

 

16:00

Генезис – 6 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 100 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Наше село /с. Шипочан/

 

18:50

Китка здравец от Рила /ФГ „Самокови”/

 

19:05

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Преуспелите – 85 еп.

 

21:55

Игр. филм: Кръгът

 

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*