ПОНЕДЕЛНИК – 23 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 15 еп. |
повторение |
09:55 |
Борд на директорите – 21 и 22 еп. |
|
10:35 |
Музика |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 30 еп. |
повторение |
11:45 |
Фолклорна трапеза 671 |
|
12:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Вуйчо Ваньо |
|
14:40 |
Тема |
повторение |
14:55 |
Подбрахме за вас |
|
16:00 |
Информационен блок |
|
16:15 |
Борд на директорите – 23 и 23 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 31 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 16 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Война и мир 1 |
|
00:25 |
Новини |
повторение |
00:35 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ВТОРНИК – 24 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 16 еп. |
повторение |
09:55 |
Вкусът на Европа – 33 еп. |
|
10:20 |
Музика |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 31 еп. |
повторение |
11:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Денят на пълнолунието |
|
14:30 |
Фолклорна трапеза 671 |
|
15:30 |
Музика |
|
16:15 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Вкусът на Европа – 34 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 32 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Световно фолклорно изкуство 484 |
|
19:10 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 17 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Война и мир 2 |
|
23:40 |
Новини |
повторение |
23:50 |
Тема |
повторение |
00:05 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СРЯДА – 25 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 17 еп. |
повторение |
09:55 |
Пумпал – 27 и 28 еп. |
|
10:25 |
Сентенции/ Любопитно |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 32 еп. |
повторение |
11:45 |
Световно фолклорно изкуство 484 |
|
12:15 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Дворянско гнездо |
|
14:45 |
Подбрахме за вас |
|
16:15 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Пумпал – 29 и 30 еп. |
|
17:00 |
Музика |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 33 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 18 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Война и мир 3 |
|
23:25 |
Новини |
повторение |
23:35 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ЧЕТВЪРТЪК – 26 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 18 еп. |
повторение |
09:50 |
Борд на директорите – 23 и 24 еп. |
|
10:30 |
Сентенции/ Любопитно |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 33 еп. |
повторение |
11:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Сталкер |
|
15:35 |
Музика |
|
16:00 |
Информационен блок |
|
16:15 |
Борд на директорите – 25 и 26 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 34 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 19 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Война и мир 4 |
|
23:40 |
Новини |
повторение |
23:50 |
Световно фолклорно изкуство 484 |
|
00:20 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ПЕТЪК – 27 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 19 еп. |
повторение |
09:55 |
Вкусът на Европа – 34 еп. |
|
10:20 |
Музика |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 34 еп. |
повторение |
11:45 |
Тв шампионат по фолклор 1 |
|
12:45 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Сам в гората |
|
14:30 |
Световно фолклорно изкуство 484 |
|
15:00 |
Подбрахме за вас |
|
16:15 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Вкусът на Европа – 35 еп. |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 35 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Тв шампионат по фолклор 1 |
|
19:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Преуспелите – 20 еп. |
|
22:05 |
Игр. филм: Десет мъртви мъже |
|
23:35 |
Новини |
повторение |
23:45 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СЪБОТА – 28 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Преуспелите – 20 еп. |
повторение |
09:55 |
Две съдби – 6 еп. |
|
10:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 35 еп. |
повторение |
11:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
12:15 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Бягството на койота |
|
14:35 |
Тв шампионат по фолклор 1 |
|
15:35 |
Музика |
|
16:00 |
Две съдби – 7 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:15 |
Изгряващо слънце – 36 еп. |
|
18:05 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Тема |
|
18:45 |
Фолклорна трапеза 672 |
|
19:45 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Преуспелите – 21 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Изчезналото момиче |
|
23:30 |
Тв шампионат по фолклор 1 |
|
00:30 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
НЕДЕЛЯ – 29 януари |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:45 |
Тема |
повторение |
09:00 |
Преуспелите – 21 еп. |
повторение |
09:55 |
Две съдби – 7 еп. |
|
10:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
11:00 |
Изгряващо слънце – 36 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Багдадският крадец |
|
14:40 |
Подбрахме за вас |
|
16:10 |
Две съдби – 8 еп. |
|
17:00 |
Сентенции/Любопитно |
|
17:10 |
Изгряващо слънце – 37 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Преуспелите – 22 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Оставени на смъртта |
|
23:30 |
Фолклорна трапеза 672 |
|
00:30 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
+ There are no comments
Add yours