Силни отбори чакат момчетата до 14 г. на финалите в София

Тежък жребий извади тимът на БК „Рилски спортист“ за финалите на държавния шампионат за момчета до 14 години. В първенството, което ще се състои между 18 и 24 юни в столичната зала „Универсиада“, участие ще вземат 12 отбора, разделени в две групи.
Самоковци попаднаха в поток В, където са още съставите на „Левски“, „БУБА баскетбол“ /Сф/, „Черно море“, „Овергаз“ и „Чавдар“ /Троян/. В поток А пък са събрани „Шампион 2006“, „Етър“, „Балкан“, „Доростол“ /Силистра/, „Академик“ /Сф/ и „Делфин“ /Бургас/.
„Рилски“ загря подобаващо за предстоящите финали, като надигра в контролна среща „Велбъжд“/Кн/ със 74:53. В проверката старшията Иван Лепичев разигра няколко тактически варианта, които смята да приложи още в първия сблъсък с „БУБА баскетбол“ на 18 юни /вторник/ от 10 ч.

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours